Uroki Doliny Sanu

Zachwycające Bieszczady

Bieszczady są grupą sięgających maksymalnie 1300 m n.p.m. pasm górskich usytuowanych na terenie wschodnich Karpat. To magiczne miejsce cechujące się nieco odmiennym klimatem, niespotykaną w innych obszarach kraju fauną i florą a także różnorodnym układem cieków wodnych i łańcuchów górskich. Mimo że nie należą do wybitnych łańcuchów górskich w Polsce, to co istotne, spacery w Bieszczadach dostarczają Polakom wiele uciech.

Ścieżki górskie wizytowane są w każdej porze roku natomiast bezpośrednie połączenie z parkami krajobrazowymi położonymi na terytorium sąsiednich państw urozmaica przebywanie w górach.

Zapierająca dech w piersiach Dolina Sanu

pola i góry
Jednym z najpiękniejszych miejsc zlokalizowanych w okolicy pasma górskiego północnych Bieszczadów jest Dolina Sanu. Tworzy otulinę Bieszczadzkiego Parku Narodowego a zatem jest zabezpieczeniem przed negatywnymi skutkami działań ludzkich. Charakterystyczną aurę dostarczają niemłode kompleksy leśne, które stanowią także ostoje dla rzadkich gatunków fauny. Pobyt w tym pełnym uroku zakątku wiąże się z rozmaitymi przeżyciami. Imprezy integracyjne skierowane do turystów, cudowne trasy turystyczne, niespotykane położenie doliny a także szczególna forma zróżnicowania życia powodują, iż wizytujący z przyjemnością powracają do tego zakątka Ziemi. Wizyta na terenie Doliny Sanu nie jest związane tylko z oglądaniem jego widoków ale także z możliwością bycia na terenie specjalnego obszaru ochronnego dla siedlisk i ptactwa.

Idealne góry na relaks

W obrębie Parku Doliny Sanu jest kilka osad. Turyści wizytują w gospodarstwach do tego celu przeznaczonych oraz ośrodkach wczasowych jakie graniczą z pięknymi lasami. Interesującą ofertę odpoczynku daje Zielona Polana imprezy integracyjne w górach. Jest to ośrodek położony na obszarze krainy Doliny Sanu dostarczy wypoczynek dla rodzin ale również kolonistom. Bowiem mogą spróbować niespotykaną ilość atrakcji, wśród których są imprezy integracyjne, edukacja przyrodnicza i spływy kajakowe.
szczyt gór
Bieszczady wydają się najlepszym miejscem do wypoczynku.Pozbawione mnóstwa turystów jak inne góry w Polsce a dodatkowo rzadkie okazy roślinności oraz zwierząt urozmaicają wizytę w tej części kraju. Niewysokie Bieszczady są najlepszym środkiem na stres. Wyzwalają energię i zapewniają jedyny taki wypoczynek.