Zapoznaj unikalną markę ubranek dziecięcych – Kids on the moon!

Pomimo, że każde dziecko jest inne to rodzice chcą dla nich jednego – by czuły się odpowiednio i bez przeszkód realizowały własne marzenia. Z myślą o drobnych fantastach przygotowaliśmy oryginalne ubranka dziecięce, które pozwolą czuć się Twojemu dziecku wyjątkowo.

Jak to się rozpoczęło
Wszystkie matki znają tę sytuację – wszelkie ubranka w sklepach wyglądają tak samo, a my chcemy, by nasze dzieci wyglądały wyjątkowo, albowiem jakkolwiek takie naturalnie są! W 2012 roku, Magda, mama Loli i Mikołaja, postanowiła rozwiązać ten problem – skonstruowała atrakcyjną kolekcję ubranek dziecinnych, które pozwalają jej latoroślom wyglądać zupełnie inaczej niż inni.

Fason ponad wszystko

Po paru miesiącach działalności stworzone przez nią nieprzeciętne ubranka stały się rozpoznawalną marką na lokalnym rynku. W szkicach Magdy nie wynajdziemy przesłodzonych pluszaków lub superbohaterów w awanturniczych odcieniach – to ubranka z klasą, spełniające wyczekiwania rodzicieli, a przede wszystkim odpowiadając zainteresowaniom ich latorośli.
Ubranka Kids on the Moon charakteryzują wyważone kolory i fasony, które pozwolą na konstruowanie odpowiednio skomponowanych zestawów – już nie musimy trwonić wolnego czasu i martwić się o to, że strój Waszego potomka jest niespójny, albowiem wszelkie elementy stroju do siebie pasują.
Właściwej jakości materiały kluczem do sukcesu
Innowacyjne ubranka dziecięce marki kids on the moon skonstruowane przez Magdę to zarysy skonstruowane z myślą o potomkach. Miękkie i naturalne tkaniny uproszczą potomkom zabawę i dzielnie zniosą ich codziennie przygody. Marka stosuje tylko bardzo dobre materiały, a szycie odbywa się w Polsce, a nie jak u znacznej większości konkurencji, w państwach azjatyckich.

Nadzwyczajna oferta

Marka proponuje wysokiej jakości towary, w tym bluzy, koszulki, spodnie lub suknie. Jej sztandarowym artykułem jest tiulowa księżycowa spódniczka w odcieniach tęczy. Czarowne kreacje będą towarzyszyć milusińskim każdego dnia, dając Tobie pewność, że dzieci będą czuć się w nich odpowiednio i wyjątkowo. Bo brzdące zasługują na to, co najlepsze!